Modnie ubrany mężczyzna

Ubranie modnie mężczyzny niestety graniczy z cudem poza ślubami czy pogrzebami, mężczyźni jak ognia unikają ubrań takich jak garnitury czy fraki. Trudno więc zmusić ich do tego, żeby przynajmniej posiadane przez nich garnitury była raz na kilka lat wymieniane, tak by były one nowe i eleganckie. Zmuszenie mężczyzny do pójścia na zakupy to dramat i o ile zakupy, polegające na chodzeniu po damskich butikach faktycznie nie koniecznie muszą być częścią dnia mężczyzny o tyle raz na jakiś czas zakupy w butikach z męską odzieżą to przecież chyba nic strasznego?

Ekspedientki nie gryzą, są bardzo miłe często również bardzo ładne a panowie i tak boja się takich sklepów jak ognia piekielnego. Na temat męskiej niechęci do zakupów krążą już prawdziwe legendy, od dawien jest to przedmiot niewybrednych damskich żartów ale na panach niestety nie robi to większego wrażenia. Nie mniejszym dramatem jest dobór takich dodatków jak spinki, apaszki czy krawaty. Niewielki jedynie odsetek panów potrafi samodzielnie dobrać te elementy eleganckiego stroju. Już w większości panów nazwa apaszki, kojarzy się z damskimi fatałaszkami  i sam pomysł, że mogłyby być elementem męskiego stroju, budzi w nich ostry sprzeciw.

A przecież panowie z apaszkami na szyi i bardzo męskimi podkoszulkami tak dobrze wyglądają na zdjęciach w kolorowych magazynach. Bo apaszki ładnie wyglądają niestety jednak są doceniane jedynie przez stylistów, którzy są bardziej odważni w kwestii dobierania zarówno strojów jak i dodatków. Z drugiej strony kobiety nie lubią zbyt dobrze ubierających się mężczyzn, kobiety ciężko znoszą rywalizację o długość stania przed lustrem w łazience więc może jednak mężczyźni dobrze wiedzą co robią unikając zbyt wielkiego przykładania uwagi do swojego stroju? Może robią to specjalnie by wzbudzać w kobietach uczucia matczyne, bo przecież oni tacy biedni, nawet ubrać się nie potrafią.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin