Sztuczne paznokcie

Coraz bardziej popularne wśród kobiet stają się sztuczne paznokcie, które są bardziej trwałe i łatwiej je dekorować niż naturalne paznokcie. Tipsy zresztą są już najczęściej wcześniej przyozdobione i można je wybierać i zmieniać w zależności od doboru stroju. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób, które własne paznokcie mają kruche, łamliwe. Coraz częściej również naturalne paznokcie pokrywa się specjalnym żelem, który jest jeszcze bardziej trwały, nie odpada jak to czasem zdarza się w przypadku doklejanych tipsów.
Wielokrotnie tylko tak kobieta może mieć trwałe i efektownie wyglądające paznokcie. Coraz więcej czasu spędzając w pracy, coraz mniej mamy czasu na zajmowanie się urodą, pielęgnacją dłoni, manicure i pedicure często również są zbyt skomplikowanymi zabiegami, by starczało nam na nie czasu. Jednak brak czasu nie tłumaczy nas, więc jeżeli kobieta chce mieć piękne dłonie, musi czasem wygospodarować chwilę na wizytę u specjalisty od paznokci. Sztuczne paznokcie, czy to tipsy czy też nakładki żelowe, starczają średnio na miesiąc, w tym czasie wyglądają dobrze ozdabiając dłonie. Po tym czasie jednak trzeba wymienić je lub w przypadku paznokci żelowych, uzupełnić powstałe przerwy powstałe w wyniku rośnięcia naturalnej płytki paznokcia.
Obecnie naprawdę już nie trzeba wkładać wielkiego wysiłku w to by mieć piękne paznokcie i dłonie, wystarczy tylko chwila czasu raz na jakiś czas. Dawniej było tak, że klej do tipsów naruszał delikatną strukturę naturalnych płytek paznokci, obecnie nie jest to już tak szkodliwe. Na uszkodzenia są bardziej narażone przez płyny do zmywania naczyń, proszek do prania itp rzeczy używane przez nas na co dzień. Nakładanie sztucznych paznokci jest więc zdecydowanie mniej szkodliwe a zapewnia ładny wygląd dłoniom.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin