Apartamenty do wynajmu w Krakowie

LuxuryApartaments to firma oferująca luksusowe apartamenty pod wynajem w najbardziej atrakcyjnych punktach Krakowa. Znajdują się one w trzech rezydencjach. Pierwsza z nich to ładna kamienica zlokalizowana przy ulicy Biskupiej 4. Została wybudowana w 1921 roku, i potocznie nazywana jest „Domem nad Młynówką”. Druga rezydencja znajduje się przy ulicy Krupniczej 7, to dawna „Rezydencja na Piaskach” i została efektownie odnowiona w 2005 roku. Trzecia rezydencja znajduje się pod adresem Radziwiłłowska 33A, i po remoncie kamienica ta wygląda jak na pocztówkach sprzed 100 lat, a uwagę przyciąga głównie jej neobarokowa wieża zwieńczona kopułą.

Apartamenty do wynajmu w Krakowie

W każdej z wymienionych rezydencji znajdują się luksusowe apartamenty czteroosobowe i sześcioosobowe. W każdym z apartamentów znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze sprzętem AGD oraz zastawą stołową, sprzęt RTV i pralnie z suszarką, a w rezydencji przy ul. Radziwiłłowskiej 33a do dyspozycji pozostaje ekskluzywne spa, basen, siłownia i sauny.

Apartamenty do wynajmu w Krakowie

Apartamenty można wynajmować z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem, telefonicznie a najlepiej online poprzez stronę https://luxuryapartments.pl . Przed rozpoczęciem najmu klient zobowiązuje się zawiadomić zarządcę o której przybędzie na miejsce celem odebrania kluczy. Doba rozpoczyna się od godziny 15stej w dniu przyjazdu. W dniu wyjazdu doba kończy o godzinie 11 przed południem. Klient zobowiązany jest zostawić apartament w takim stanie jak go zastał. Ewentualne szkody doliczane są do rachunku klienta. Ponadto, jeśli klient bez uprzedzenia personelu nie opuści apartamentu do godziny 11 w dniu deklarowanego wyjazdu, do jego rachunku zostanie doliczona opłata za kolejną dobę.

Wynajem apartamentu to jednak dla klienta przede wszystkim komfort i wygoda o którą dba firma LuxuryApartaments. Warunki prawie domowe, dostęp do wspomnianych udogodnień, a przede wszystkim, poczucie prywatności, bliskość ważnych miejsc w Krakowie i możliwość mieszkania z dala od zatłoczonych i przepełnionych hoteli. Ta oferta jest znacznie korzystniejsza, zwłaszcza gdy pobyt planujesz z rodziną lub grupą znajomych lub przyjaciół. Z ofert tego typu apartamentów korzystają też coraz częściej firmy podczas różnego rodzaju delegacji czy szkoleń.

© 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin