Maggie Sottero

Wśród firm oferujących kolekcje sukni ślubnych z całą pewnością wyróżnia się Maggie Sottero. Jest to jedna z najlepiej znanych i docenianych firm, potwierdzają to liczne nagrody, które otrzymuje w ramach branży ślubnej. Tu warto wymienić chociażby : sześć nagród Debi, NINE Desert Rose Awards, dwie nagrody Diva, trzy nagrody DALLAS ROSE. Firma na swoim koncie ma również dużą liczbę nominacji do nagrody co również potwierdza jej klasę i pozycję na rynku. Każda suknia powstaje na podstawie oryginalnego projektu, który zawiera zawsze modne i innowacyjne elementy.

Projekt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, tak by gotowa suknia była spełnieniem marzeń każdej panny młodej. Suknie ślubne wykonywane są tylko z najlepszej jakości materiałów, ozdoby do sukni wykonywane są zawsze ręcznie z dbałością o nawet najdrobniejsze elementy. Bardzo często do dekoracji używane są kryształki Swarovskiego, które od wielu lat są bardzo doceniane na rynku jubilerskim. Najważniejszą zaletą firmy jest to, że suknie pomimo tego, że zaliczane są do kreacji z najwyższej półki mają mało wygórowane ceny. Dzięki temu marzenie o niezapomnianej kreacji ślubnej jest na wyciągnięcie ręki wielu panien młodych. Poszczególne kolekcje sukien opierają się przede wszystkim na tradycji jednak za każdym razem pojawiają się w nich elementy nowoczesne, innowacyjne. W ten sposób każda kreacja jest inna, wywołuje inne emocje, skojarzenia. Ponadczasowe wzorce i elementy łącza się tu z modą czy też z trendami, które są dopiero zaszczepiane na rynku.

W aktualnej kolekcji Azalia, jak nazwa wskazuje, dużo jest motywów kwiatowych. Płatki kwiatów zdobią spódnice a bukiety pojawiają się na ramiączkach, gorsetach czy zamocowane w pasie by podkreślić wszystkie atuty kobiecości. Gorsety, okolice pasa są pięknie dopasowywane do sylwetki, tu zdobień jest mało za to spódnice są bardziej rozbudowane, pełno tu tiulu, koronek, fałd materiału. Najczęściej spódnice ciągną się po ziemi za panną młoda.  Miękkość połączona z finezją, dużo tu inspiracji z poprzednich wieków dzięki temu całość jest pełna romantyzmu, jak z sennych marzeń. Delikatność, kobiecość a jednocześnie rozmach i przystępna cena to główne zalety sukni z firmy Maggie Sottero. W tych kreacjach każda panna młoda poczuje się jak księżniczka, królowa nocy a przecież o to właśnie chodzi, o to by tak właśnie się czuła tego jednego, najważniejszego dnia w swoim życiu.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin