Zegarki i biżuteria

Chyba nie ma osoby, która by nie miała przynajmniej jednego zegarka na rękę. Najczęściej jest tak, że jeden zegarek jest taki bardziej wyjściowy, elegancji a inny jest noszony na co dzień. Tak jest w przypadku większości osób i nie dotyczy wyłącznie kobiet wbrew pozorom. Obecnie i męskie zegarki są takie, które nadają się do garnituru i wizytowego stroju jak i są takie, które nadają się tylko do bardziej sportowego stroju. Takie sportowe zegarki w żadnym wypadku nie pasują do garnituru czy innego wizytowego stroju, dlatego mężczyzna obecnie ceniący elegancki strój w pracy a sportowy w czasie wolnym siłą rzeczy musi mieć co najmniej dwa zegarki na rękę.

Nie inaczej to wygląda, gdy chodzi o zegarki damskie, które również biorąc pod uwagę to jak są wykonane, mogą pasować do sukienki wieczorowej lub tylko do stroju bardziej luźnego, sportowego. W zasadzie u kobiet z zegarkami jest jeszcze ten problem, że muszą jeszcze pasować do stroju kolorystycznie co u mężczyzn jest właściwie nie do pomyślenia. Ogólnie z biżuterią zawsze u kobiet jest problem, jeśli jest nie wystarczająco droga, to nie pasuje do niczego, jeżeli jest w miarę kosztowna, może być zakładana do każdego w zasadzie stroju. Biżuteria użytkowa taka jak właśnie zegarki nie jest tu niczym innym.

Drogie zegarki, renomowanych firm w tajemniczy sposób kobiecie udaje się dopasować do każdego stroju bez względu na jego charakter, z tańszymi, się to w żaden sposób nie udaje. Ogólnie jednak w kwestii zegarków jak i biżuterii na rękę wiele zależy od pory roku ale przede wszystkim aktualnie panującej mody. To ona narzuca to jakie i do czego zegarki pasują w danym sezonie. Czasem są to łączenia, które przechodzą nasze wyobrażenie. Już kiedyś tak było, że ciężkie , duże męskie zegarki na rękę kobiety nosiły do nawet wieczorowych kreacji.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin