Prywatne Gabinety Lekarskie

Obecne problemy w służbie zdrowia nie napawają optymizmem, na wizytę u specjalisty czeka się często wiele tygodni lub miesięcy, a przecież często taka wizyta nie jest jedyną którą musimy odbyć. Oczywiście nikt nie lubi takich sytuacji, szczególnie, gdy jest się chorym lub zmaga z jakąś przewlekłą dolegliwością. Dlatego coraz częściej alternatywą dla takich problemów stają się prywatne gabinety lekarskie. Oczywiście wizyty wiążą się z dodatkowymi opłatami, jednak na pewno spotkamy się tam z lepszym przyjęciem i wyższym standardem obsługi w komfortowych warunkach. Ma to szczególnie znaczenie w wypadku wizyt z dziećmi, dla których wizyta u lekarza bywa często dość traumatycznym przeżyciem.

Prywatne Gabinety Lekarskie

W przypadku Krakowa, warto wspomnieć tu o Centrum Diagnostyczno Leczniczym TopMedyk, które ma duże doświadczenie w leczeniu małych pacjentów. Pracuje tu wielu specjalistów z Krakowskich szpitali, mających rozmaite specjalizacje medyczne. Czas oczekiwania na wizytę jest ograniczony do minimum a sama wizyta jest ustalana na konkretną godzinę. Może ona przesunąć się o parę minut, ale to jedynie w sytuacjach wyjątkowych. Specjaliści traktują pacjentów z należytą uwagą i szacunkiem. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie a nie rutynowo jak to zdarza się w niektórych placówkach medycznych.

Z gabinetu TopMedyk warto korzystać również ze względu na jego wyposażenie. Sprzęt medyczny jest tu na wysokim poziomie, pozwala na szybka diagnostykę wielu schorzeń. Z racji głównego profilu gabinetu TopMedyk, najbardziej kompleksowa diagnostyka jest tu z zakresu urologii. Jest to możliwe dzięki specjalistycznemu aparatowi do urodynamiki. Gabinety specjalizują się w głównej mierze w urologii i chirurgii dziecięcej oraz w urologicznym leczeniu dorosłych. Nie brakuje jednak tu specjalistów z innych dziedzin. Z gabinetami współpracuje chirurg onkolog, dermatolog, endokrynolog kardiochirurg, immunolog kliniczny itd.

W celu rezerwacji wizyty należy wejść na stronę topmedyk.pl a następnie wybrać zakładkę „Rejestracja online”. Tam wybieramy specjalistę, u którego chcemy skonsultować swoje schorzenie, wpisujemy swoje dane oraz godzinę wizyty jaka by nam pasowała. Po wysłaniu zgłoszenia musimy poczekać aż osoba zajmująca się rejestracjami wizyt zadzwoni do nas z potwierdzeniem terminu i godziny wizyty. Jeśli wybrana godzina będzie już niedostępna, przedstawi nam możliwe dostępne terminy. Taki sposób rejestracji wizyt jest z pewnością mniej stresujący, a przede wszystkim wygodniejszy dla potencjalnego pacjenta. Nie musimy osobiście stawiać się w gabinecie by najpierw zamówić wizytę, a następie kolejny raz, by w końcu zostać przyjętym przez specjalistę, wystarczy kontakt telefoniczny lub online i bez problemu zarezerwujemy dogodny dla siebie termin.

© 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin