Stroje kąpielowe

Nawet, jeśli zima w pełni, to i tak myślimy o wakacjach i oczyma duszy widzimy się na plaży, w pięknym kostiumie, oczywiście najmodniejszym. Ale, jakie będą stroje kąpielowe na sezon? Tego możemy się domyślać obserwując pokazy największych domów mody oraz nasze rodzime blogi i portale lifestylowe.

To naturalne, że każda kobieta chce być modna, więc stara się sprawdzać trendy. Bardzo ważna jest oprócz tego jakość materiałów, z których są wykonane stroje, gdyż od tego będzie zależało to, jak często będą użytkowane i z jaką satysfakcją. A przecież jest tak, że akurat stroje do kąpieli są narażone na dość trudne warunki, takie jakie słona woda w morzu lub chlorowana w basenie.

Już zimą też można oglądać kolekcje polskich projektantów i firm i wybierać to, co najprawdopodobniej zakupimy w lecie. Trzeba przyznać, że coraz częściej nie są to po prostu kostiumy, ale ubrania do zadań specjalnych, a więc posiadające staniki z push upem albo dodatkową warstwę materiału, która wyszczupli brzuszek i uczyni talię bardziej zaznaczoną.

Żeby nasze stroje kąpielowe były naprawdę modne warto zadbać o całość swojego wyglądu i zdecydować się na dodatkowe akcesoria z jednej linii, a więc o to, aby sukienka plażowa, pareo czy torba były elementem tego samego zestawu. Każdego roku pojawia się coś nowego. Na przykład dom mody Chanel zaproponował torbę w kształcie hula hoop i ciekawe, czy inspirowane nią atrybuty pojawią się na polskich czy zagranicznych plażach.

Warto także sprawdzić, czy nie podoba nam się bardziej od klasycznego bikini coś innego, na przykład tankini czy monokini. Może taż zaciekawią nas jeszcze inne możliwości, jak chociażby falbanki lansowane na przykład przez Lisę Blue. Pamiętajmy także o tym, że nasze stroje kąpielowe mogą być zabawne, na przykład, jeśli zdecydujemy się na młodzieżowe printy. Mogą też być klasycznie piękne, jeśli sięgniemy po takie modele, które są zdobione kryształkami czy cekinami.

Jeśli to jeszcze zima, to pomyślmy o tym, że warto stroje kąpielowe założyć na wysportowane i zadbane ciało, a więc być może już czas skoczyć do fitness klubu lub zdecydować się na jakąś dietę?

© 2018 – 2019, katarzyna1. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: katarzyna1