Kreacje celebrytów

Nie ma chyba osoby, która nigdy nie interesowałaby się życiem osób znanych, bez względu czy są to osoby publiczne lubiane czy wprost przeciwnie. Najczęściej jednak interesujemy się tym co takie znane osoby zakładają na siebie. Śmiejemy się z ich wpadek w doborze kreacji czy dodatków do nich ale również zachwycamy ich kreacjami na oficjalnych uroczystościach. To dla nich projektują znani projektanci, my takie kreacje możemy co najwyżej oglądać na zdjęciach z pokazów mody. Podglądając kreacje, które naszą celebryci, najczęściej dowiadujemy się co jest modne a co nie, co wygląda dobrze w danym sezonie.

Czasem, nie oszukujmy się, w ten sposób dowiadujemy się jakich ubrań pod żadnym pozorem nie powinno się ze sobą zestawiać, oraz jak czasem koszmarną wpadką mogą być kreacje ze zbyt cienkich materiałów, kiedy to w świetle reflektorów taka kreacja może okazać się nazbyt prześwitująca. Ilu celebrytów w ten sposób niefortunnie pokazało nam swoją bieliznę? Warto w takich wypadkach im współczuć i uczyć się na ich błędach. Najlepsze marki nie znaczą nic, gdy kreacja jest nieodpowiednio wyeksponowana czy też jest zestawiona z nieodpowiednimi dodatkami co równie często się zdarza.

Jednak nie zawsze udaje się przenoszenie mody z salonów na ulicę, pokazy mody czy też kreacje prezentowane przez gwiazdy nie zawsze nadają się na bardziej skromne uroczystości czy nawet do codziennego ubierania do pracy.  Trzeba pamiętać, że to co nam na pokazach jest eksponowane, jest często przejaskrawione, przeciążone ozdobnikami, i poza wybiegiem nie będzie się prezentowało dobrze. Jeśli więc nie chcemy narazić się na śmieszność warto zachować zdrowy dystans do tego, co jest nam prezentowane przez świat mody. Każdy strój opierać na rzeczach bardziej klasycznych, a bardziej ekstrawaganckie stosować co najwyżej stosować dodatki.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin