Jak się ubrać modnie i wygodnie

By wyglądać modnie wcale nie musimy ubierać szpilek i obcisłych rurek czy sztywnego kostiumu. Podążanie za modą nie zawsze idzie w parze z ładnym wyglądem czy wygodą, nadchodzi czas by powiedzieć więc niewygodnej modzie stop. Jest wiele sposobów na to by wyglądać dobrze, w zgodzie z aktualnymi trendami a przy okazji nie cierpieć. Która z nas nie słyszała kiedyś wypowiedzianych pod swoim adresem słów – chcesz być modna to cierp? Dość tego. Przede wszystkim na początek z czystym sumieniem możemy wyrzucić z szafy wszystko to w czym źle się czujemy, jest niewygodne, drapiące, cisnące.

Modne ale cisnące lub za małe buty, a kysz! Jak długo można!  Zostawmy tam tylko rzeczy, które faktycznie lubimy, pasują do naszej sylwetki, nawet jeżeli nie do końca są modne. Trochę to zbyt drastyczne? Cóż prawda jest taka, że moda to tak naprawdę sztuka dobierania elementów, dodatków, które nawet z niemodnej kreacji zrobią hit sezonu, te same dodatki skutecznie dociągną również uwagę od niebyt modnego elementu garderoby z którego nie potrafimy zrezygnować. Wystarczy więc odrobina wyobraźni, kilka modnych dodatków by nasza szafa pełna ulubionych strojów była znowu trendy. Jest to tym łatwiejsze, że obecnie modne jest praktycznie wszystko pod warunkiem, że wygląda ciekawie. Możemy więc dowolnie komponować to co było modne w poprzednim sezonie z tym co było modne kilka lat temu. Bezkarnie możemy również pogrzebać w szafach naszych panów, znalezionymi tam skarbami również możemy urozmaicić nasz strój. Tym bardziej, że obecnie szalenie modne są właśnie kombinacje bardzo kobiecych strojów z męskimi elementami garderoby. W tym sezonie zdecydowanie chłopczyce góra.

Czy jednak preferujemy styl na chłopczycę czy na wytworną damę, bez trudu możemy tak dobrać elementy by nasz strój był przede wszystkim wygodny. Sprawdzą się nawet najbardziej dziwne zestawienia, kolorystyczne czy też fasonów. Bardziej niż kiedykolwiek pasuje tu stwierdzenie, że kobieta czując się dobrze w swoim stroju, nawet w worku po ziemniakach będzie wyglądać doskonale. Wymóg jest w zasadzie jeden, by podkreślać zalety kobiecej figury. Mocno rozkloszowane tuniki, sukienki bombki lepiej jednak schować głębiej w szafie. Nie możemy zapominać, że wygoda wygodą ale jednak wciąż jesteśmy kobietami i nasze kształty warto podkreślić i odpowiednio wyeksponować, w tym sezonie szczególnie talię i biodra nawet, jeśli nie są szczególnie idealne.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin