Galanteria skórzana

Wiele kobiet ma problem z doborem elementów takich torebki, buty, paski itp. Niestety nie każdy może skorzystać z pomocy profesjonalnego stylisty a obecnie strój jest coraz ważniejszy w kontaktach z innymi ludźmi szczególnie na płaszczyźnie zawodowej. Osoby dobrze ubrane są zawsze lepiej postrzegane i oceniane, zdecydowanie częściej otrzymują awans, podwyżki, otrzymują bardziej odpowiedzialne zadania. Dlatego warto znać kilka zasad doboru elementów takich jak galanteria skórzana. Przede wszystkim ważne jest to, by buty i torebka była w takim samym kolorze, lub w bardzie zbliżonej.

Kolejną ważną rzeczą jest to by ich wielkość i fason pasował do naszego stroju. Szczególnie jeśli chodzi o torebki i suknie wizytowe, tu musi się zgadzać wszystko pod względem koloru ale również tego z jakiego materiału jest wykonana kreacja. Ciężkie, duże torebki się nie sprawdzają w wypadku kreacji zwiewnych, delikatnych. Przy codziennym stroju również warto o tym pamiętać szczególnie latem, gdy nasze kreacje są zdecydowanie lżejsze. Z kolei zima nie sprawdzą się torebki z materiałów, bardzo małe lub nazbyt kolorowe. Przy galanterii skórzanej równie istotne jest to by nie dobierać elementów w sposób przypadkowy, jeżeli nosimy buty i torebkę mamy brązową, odpadają paski czarne czy czerwone, muszą być po prostu w kolorze takim jak wspomniane elementy.

Szczególnie kobiety, które w pracy muszą być odpowiednio stylowo ubrane, często narażone są na tego typu wpadki, gdzie jakieś elementy nie pasują do siebie. Gdy brak nam poczucia tego co do czego pasuje, warto mieć sprawdzone zestawy, skomponowane przez osoby znające się na tym i stosować takie komplety wymiennie. Lepiej sięgać po coś co się powtarza niż narazić się na wpadkę i śmieszność z tym związaną. Wiedzą o tym szczególnie osoby publiczne.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin