Elegancka bielizna, trendy i porady

Prawdziwa kobieta, potrzebuje markowej bielizny z dobrze dobranym biustonoszem i zadbanej skóry by czuć się dobrze, to co narzuca na wierzch, wtedy już ma mniejsze znaczenie, szczególnie jeżeli nie jest to oficjalne wyjście. Jednak aż 70% kobiet nie potrafi dobrze dobrać sobie rozmiaru biustonosza, większość nosi zbyt małe miseczki przy zbyt dużym obwodzie pod biustem. Sprawia to, że biust w najlepszej kreacji nie prezentuje się tak dobrze jak byśmy tego oczekiwali. Przede wszystkim, większość kobiet po prostu błędnie wymierza, nie wiedząc, że od rzeczywistego obwodu pod biustem trzeba odjąć 5 lub 10 cm w zależności od tego jak elastyczny jest biustonosz, który chcemy przymierzyć. Dopiero mając właściwie określony obwód, możemy dopasowywać rozmiar miseczki. Oblicza się to przez odejmowanie tego wyliczonego obwodu biustonosza od naszego faktycznego obwodu w biuście i na tej podstawie w tabelce rozmiarów znajdujemy odpowiednią miseczkę.

Dopiero wiedząc jaki rozmiar biustonosza powinnyśmy nosić możemy szukać ładnej, markowej bielizny drogie panie. Moda w kwestii eleganckiej bielizny jest w zasadzie od lat niezmienna, królują biustonosze typu push-up, które podnoszą i ładnie modelują biust. Do tego rodzaju biustonoszy obowiązkowe stringi lub finezyjne figi, popularne w poprzednich sezonach bardziej zabudowane koronkowe bokserki jakby straciły na popularności. Co do samych wzorów bielizny, tu niezmiennie prym wiodą materiały miękkie od wewnątrz a na zewnątrz  piękne kolorowe lub jednobarwne koronki, oryginalne, piękne hafty.

Nowością od pewnego czasu są ozdoby dopinane do bielizny, wisiorki w kształcie serduszek, kwiatków, kokardek. Cyrkonie na miseczkach biustonoszy czy też na stringach, figach to również niż w zasadzie niezwykłego obecnie. Najchętniej wybieramy oczywiście białą i czarną bieliznę, jednak ogólnie bardzo modne są obecnie komplety w kolorze metali, złota, srebra, platyny. To połączenie zimna metalu z seksownym fasonem bielizny to prawdziwy hit sezonu. Nawet w przypadku innych kolorów, barwa jest złamana tak, że przywodzi na myśl metal, lakier samochodu. To sprawia, że wydaje się być to dzikie, drapieżne. Cukierkowate róże czy inne barwy bielizny są zarezerwowane w tym sezonie tylko dla nastolatek, kobieta w tym sezonie ma kusić jak drapieżna kocica, łączyć sprzeczności dopychać chłodem bielizny a jednocześnie przyciągać jej seksownym krojem.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin