Ślubne Pamiątki

Dobry firm wideo ze ślubu jest prawie tak samo ważny, jak sama uroczystość. To pamiątka, która wspomaga naszą własną, czasem zawodzącą pamięć. Dlatego przy wyborze oferty takiej jak wideofilmowanie nie wybieramy oferty najtańszej, ale ofertę najlepszą. Ktoś kto bierze najmniej, nie zawsze robi dobre filmy czy zdjęcia, ale działa to również w drugą stronę, nie każdy, kto liczy sobie dużo za usługę, jest w tym co robi, dobry. Dlatego tak ważne jest to jak starannie przeglądamy dostępne w internecie oferty. Przede wszystkim wybieramy oferty poparte odpowiednio ciekawym portfolio.

Bez tego nie sposób ocenić, kto robi dobre zdjęcia a kto robi je takie sobie. Mając kilka ofert, wybieramy tą, która najbardziej przykuła nasza uwagę. Dobrze, gdy można skontaktować się z osobami, które korzystały z usług danego fotografa czy kamerzysty. Wtedy możemy zdjęcia zweryfikować dodatkowo z opinią osób, które na nich są. Bardzo ważne jest to, czy takie osoby zadowolone są ze zdjąć i filmu. Fotografia ślubna ma najlepiej odzwierciedlać nasze wspomnienia, nie koniecznie musi ukazywać sprawność fachowca od programów typu photoshop.

Dlatego, to co jest w portfolio, warto traktować z dystansem, nie wiadomo bowiem na ile zdjęcia zostały poprawione później, często już po odebraniu ich przez klientów. Takie poprawki na rzecz portfolio są dosyć popularne, niestety. Filmy ślubne zamieszczone w portfolio są bardziej wiarygodne. Tu niewiele można poprawić, dlatego jeżeli kamerzysta nie ma tzw „ polotu” w tym co robi, widać to od pierwszej chwili. Warto zwracać uwagę na to, w jaki sposób są robione przejścia między obrazami, w jaki sposób jest uroczystość nagrywana. Jeśli to co oglądamy nas nudzi lub drażni, poszukajmy lepszej oferty. W przypadku zdjęć również ważne jest, by nas nie nudziły.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin