Moda i styl kobiety

O ile w przypadku mężczyzn moda nie odgrywa zbyt ważnej roli o tyle już w przypadku kobiet sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Kobieta potrafi godzinami chodzić po sklepach w poszukiwaniu jednaj bluzki czy torebki. Galanteria damska to coś, co wymaga wszakże należytej uwagi i skupienia nad tym co się robi. Nie od dziś wiadomo, że dla kobiety odpowiednia torebka, buty czy inne elementy garderoby są czymś niesamowicie ważnym. Szczególnie, gdy rzeczy dotyczy oficjalnych wyjść na ważne uroczystości, wtedy wszystkie elementy muszą ze sobą idealnie współgrać o czym każda kobieta dobrze wie.

Nie sama sukienka musi być odpowiednio dopasowana ale również i buty, biżuteria, torebka i inne przewidziane dodatki muszą do siebie pasować. Widać to chociażby na przykładzie oficjalnych gal z udziałem aktorek, piosenkarek gdzie każdy błąd w dopasowaniu elementów, każda gafa w ubiorze jest później szeroko komentowana na łamach kolorowych pism. Kobiety mniej znane muszą również uważnie dobierać stroje, tu bardziej jednak chodzi o to, że wszelkie wpadki głośno mogą skomentować koleżanki lub inne kobiety będące na tej samej uroczystości.

Ponieważ warto w tym momencie obalić pewne mity, kobiety nie ubierają się wcale dla mężczyzn, ani nawet dla siebie, one ubierają się dla koleżanek a przede wszystkim po to by owe koleżanki nie obgadały ich później za brak  gustu czy wystąpienie w tej samej kreacji drugi raz z rzędu. No cóż świat kobiet wbrew pozorom jest okrutny i bardzo skomplikowany. Tak to jest, gdyby nie kobiety, parę wojen nigdy by nie wybuchło. Tak więc damskie dodatki to sprawa bardzo ważna, i żaden mężczyzna nie powinien stawać między kobietą a sklepem z galanterią damską. Mężczyźni maja mecze i piwo za to kobiety mają zakupy. Porządek w świecie musi być zachowany.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin