Miejskie samochody dla kobiet

Idealny samochód dla kobiety to taki, który jest niewielki, zwrotny, ma szeroki zakres widoczności i nie  ma wystających za mocno lusterek. Piszę to nie złośliwie, po prostu po kobiecemu, my mamy ogromne problemy z wyobraźnią przestrzenną na czym cierpią lusterka właśnie jak również drzwi od strony kierowcy. Ręka do góry, która czasem parkuje tak, że nie może wysiąść z samochodu lub wysiada przeciskając się przez wąską szparę, obtłukując przy okazji drzwi swoje i mającego pecha, samochodu obok.

Tu się nie ma co obrażać, takie są fakty, dla nas ważniejsze jest to by zaparkować jak najbliżej wejścia do supermarketu, pracy, szkoły itp. Dlatego kobiety po prostu muszą po mieście poruszać się małymi samochodami. Dlatego, gdy to kobieta szuka samochodu po pierwsze wybiera auta małe, na drugim miejscu jest kolor lakieru i wygoda w środku. Najczęściej kobiety decydują się więc na samochody http://demot.pl/cars/komis/page/1 takie jak Fiat Kia czy Fiat 500. Te auta pomalowane na ładne, słoneczne kolory wyglądają bardziej jak zabawki niż samochody, czym podbijają serca większości z nas. Zasiadając za kierownicą, bez problemu sięgniemy na tylne siedzenie, gdzie najczęściej ląduje nasze torebka, zakupy. Sprawdza się to również w momencie, gdy na tylnym siedzeniu jest fotelik z naszym maleństwem. Kolejnym autem na liście naszych kobiecych sympatii znaleźć się może Nissan Micra, mały, równie zgrabny i prosty w parkowaniu. Z pewnością z czasem równie dużą popularność zyska Golf  VI, nie dość, że niewielki to jeszcze bardzo ekonomiczny w utrzymaniu.

Te panie, które wolą sportowe obuwie zamiast szpilek a w poruszaniu się po mieście preferują lepszą widoczność a przy tym często razem z małymi dziećmi muszą robić większe zakupy, wybierają niewielkie terenówki takie jak chociażby Grand Vitara, SX4, Suzuki Ignis. Jest tu wszystko co jest w aucie potrzebne kobiecie, niewielka odległość między przednim a tylnym siedzeniem, więc bez trudu można stanąć na poboczu i odwrócić się by wytrzeć buźkę dziecka, podać coś dziecku czy sięgnąć po coś z tylnego fotela. Nas po prostu bardziej interesuje to co wokoło nas w samochodzie, a nie to co pod maską ma takie auto. Bagażnik we wszystkich małych terenówkach również spełnia nasze oczekiwania, nie jest bezsensownie duży ale za to łatwo jest do niego zapakować zakupy a to jest priorytet. Mężczyźni o niewielkich autach pogardliwie mówią, auta kobiece, nas to nie obraża, my nie mamy kompleksów, samochód nie musi być dla nas wielki i czerwony, dla nas auto musi być po prostu pod każdym względem funkcjonalne.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin