Kilka porad dla młodej pary

Śluby, a przede wszystkim przygotowania do nich obecnie przypominają przedstawienie teatralne. Wszystko tu przed premierą musi być zapięte na ostatni guzik. Wszyscy i wszystko musi wyglądać perfekcyjnie, nie ma tu miejsca na nawet drobne potknięcia. Chodzi tu przede wszystkim o to by perfekcyjne było szczególnie otoczenie i wygląd państwa młodych. Przyjęcie weselne jest często przygotowywane już na wiele miesięcy przed godzina zero.

Wiele z tych przygotowań nosi znamiona wojskowej mobilizacji a już z całą pewnością dla wielu osób są one w bardzo dużym stopniu stresujące. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób nie pamięta własnego ślubu, kojarzą przygotowania a później stres ich pamięć przytępia. W tej chwili bardzo często organizacja wesel to proces oddawany w ręce specjalistów. Jest na naszym rynku coraz więcej firm, które zajmują się organizacją większych imprez w tym również właśnie ślubów i wesel. Bo nie chodzi tu tylko o przygotowanie sali, menu na przyjęcie ale równie ważne jest udekorowanie kościoła, domu panny młodej, trasy przejazdu. Wybierając suknie ślubne czy garnitury, również nie zaszkodzi skonsultować się ze specjalistą.

Wszystko to musi być przecież odpowiednio ozdobione, tak by ta chwila zapadła mocno w pamięć. W naszym kraju sama organizacja ślubu nie jest rzeczą trudną, nie praktykuje się tu ślubów poza kościołem, w prywatnych ogrodach, domach. U nas wciąż ślub odbywa się w kościele z odpowiednim majestatem lub w Urzędzie Stanu Cywilnego w przypadku osób niewierzących. Zatem organizacja ogranicza się tu tylko do wspomnianej dekoracji sali ślubów czy kościoła i przejazdu z domu młodej do kościoła a później do sali bankietowej. Dekoracja samochodu to również wchodzi w skład przygotowań ślubnych, jednak najczęściej auto już przyjeżdża udekorowane pod warunkiem oczywiście, gdy zamawiamy auto z agencji zajmującej się wypożyczaniem aut pod śluby.

© 2011 – 2015, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podobne Artykuły