Moda w zabieganym świecie kobiet

Każda z kobiet przynajmniej raz w życiu przez kilka godzin biegała po sklepach w poszukiwaniu takiego drobiazgu jak torebka, buty czy jakiś element biżuterii. Nie ma kobiety, która by nie miała takiego przeżycia, gdy nic jej nie pasowało, i dopiero w ostatnim sklepie znajdowała to o co jej chodziło. Czy to biżuteria dla Pań czy elementy garderoby, zawsze jest tak,że jeden pozornie nie ważny drobiazg może popsuć cały efekt nad którym kobieta pracowała długo.

To dlatego kobiety w kwestii stroju są nie ugięte jeżeli mają gdzieś pójść, muszą wyglądać dobrze i dobrze czuć się w tym co mają na sobie. Te wszystkie opowieści o tym jak długo kobieta potrafi stać przed lustrem, jak długo może chodzić po sklepach powstają po prostu na podstawie prawdziwych wydarzeń. To jest tak, że kobiety w poszukiwaniu upragnionej torebki są jak myśliwi tropiący zdobycz. Mogą przyczaić się, mogą też godzinami tropić swoją zdobycz. W tym wszystkim najważniejsze jest chyba jednak to, że wbrew powszechnym opiniom, kobiety ubierają się dla koleżanek, znajomych a nie dla mężczyzn, to koleżanki mają się zachwycać piękną sukienką, eleganckimi dodatkami.

To koleżanki w końcu mają zazdrościć tego, jak kobieta w tej kreacji wygląda. Te wszystkie starania w doborze ubrania, w malowaniu twarzy to jest jak barwy wojenne, wszystkie te działania mają zabić w przeciwniku pewność siebie. Zresztą podobnie jak uwagi w stylu ładne masz buty ale chyba ci od nich puchną nogi, co ma w rzeczywistości znaczyć, schowaj te grube nogi kobieto. Nie oszukujmy się, żaden mężczyzna nie jest tak okrutny w swoich komentarzach jak właśnie druga kobieta, dlatego wzajemne opinie o sobie są dla kobiet tak ważne, z kobietą tylko facet potrafi wytrzymać, chociaż jest to czasem dla Panów ciężkie wyzwanie, warto czasem postarać się zrozumieć iż dbałość o własny wygląd ma dla Pań niebagatelne znaczenie.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin