Kreacje Sylwestrowe i balowe

Co roku już w okolicach połowy listopada zaczyna się sylwestrowa gorączka. Panowie oczywiście jej nie czuja, ponieważ oni nigdy nie maja problemu z dobraniem stroju, im tylko zależy, by sylwestra spędzić w ciekawym miejscu, na balu, w grupie znajomych. Inaczej jest niestety w świecie kobiet. Tu gorączka sylwestrowa zaczyna się wcześnie i jest ściśle związana z problemem, co na siebie włożyć. Właściwie w kwestii sylwestrowego stroju ważne są trzy zasady, ma być ciekawie, błyszcząco i oryginalnie. Trudno określić modę sylwestrową w inny sposób. Nie ma szczegółowo określonych trendów. Tu przede wszystkim chodzi o to by było to ciekawe. Czyli wracamy do pierwszej zasady.

Mniej odważnym w doborze strojów proponuje rozwiązanie uniwersalne i ponad czasowe, czyli po prostu mała czarną. Jednak mała czarna powinna być urozmaicona szalonymi dodatkami, dużymi kolczykami, koralami lub efektowną broszką, może kolorowym szalem. W sylwestra po prostu nie można zlewać się z otoczeniem, trzeba błyszczeć, wyróżniać się z tłumu. Nuda jest po prostu sprzeczna z sylwestrem. Osobom bardziej odważnym proponuje kreacje złote lub srebrne, sukienki z połyskliwego materiału w kolorze metalu to coś co zawsze w sylwestra dobrze wygląda. Do takiej kreacji już nawet nie trzeba szczególnie wyszukanych dodatków, byle by tylko sukienka miała ciekawy fason. Na balach sylwestrowych dobrze wyglądają również kreacje w zdecydowanych kolorach, czerwień lub granat, fiolet, butelkowa zieleń.

Co do kraju sukni, tu jest podobna dowolność, mogą być to kreacje krótkie, długie pół długie. Mogą być to suknie opięte na ciele chociaż ogólnie aktualnie modne są rzeczy trzymające się trochę dalej od ciała, luźne tuniki, swetry, więc warto tę stylistykę przenieść również na salę balową w sylwestra. Zamiast opiętej sukienki, zdecydować się na luźną, swobodnie zwisającą suknie. Takie rozwiązania podkreślają walory kobiecego ciała w sposób subtelniejszy, są bardziej kobiece. Jak widać, w doborze stroju na sylwestra jest naprawdę spora dowolność, bez trudu więc można wybrać coś ciekawego w czym jednocześnie będziemy się dobrze czuli. W sylwestra najważniejsza jest dobra zabawa, dlatego im nasz strój będzie barwniejszy, im luźniej podejdziemy do doboru dodatków, tym efektowniej będziemy się prezentować w tą wyjątkowa noc. A w tym wszystkim przecież tylko o to chodzi.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin