Garnitury i moda męska

Trudno stwierdzić dlaczego mężczyźni tak mało zwracają uwagę na to co na siebie zakładają. Jedynie w przypadku większych uroczystości ostatecznie są skłonni coś odpowiedniego na siebie włożyć. W przypadku ważnego wyjścia wyciągane są z szafy garnitury, najczęściej są to dwa, jeden od ślubu drugi z okresu jeszcze wcześniejszego lub niewiele późniejszego. W każdym razie najczęściej jest tak, że garnitury do ślubu już dawno jest zbyt szczupły i nie dopina się w strategicznych miejscach, co oczywiście mężczyzna odkrywa ze zdziwieniem, przecież on nadal jest szczupły i wiotki.

Z tym drugim garniturem jest różnie, jeżeli pochodzi z jeszcze kawalerskich czasów, to właściwie można już o nim zapomnieć, jeżeli był kupiony kilka lat po ślubie jest szansa, że się go uda dopiąć. Jeżeli jednak i tego się nie uda, wtedy mężczyzna albo się obraża i informuje, że nigdzie nie pójdzie, bo garnitury najpewniej skurczyły się w praniu. W optymistycznej wersji mężczyzna wybierze się jednak z żoną na pośpieszne zakupy, chociaż nadal będzie tłumaczył, że marynarki i spodnie żona mu po złości na pewno wyprała i się skurczyły. W każdym razie, teraz zaczyna się prawdziwy horror, mężczyzna na zakupach najchętniej wbiegł by do sklepu, chwycił pierwszą rzeczy z wieszaka blisko drzwi, popędził do kasy a następnie z powrotem do domu a tak się po prostu nie da i przyprawia go to o frustracje.

Z dwojga złego łatwiej chodzi się na zakupy z dziećmi, je można w jakiś sposób zawsze przekupić, mężczyzny nie. Nic mu nie jest w stanie wynagrodzić czasu spędzonego w sklepie. Najgorzej jest przekonać go, że sam garnitur nie wystarczy i że potrzebne będą jeszcze spinki do krawata i sam krawat . To już zbyt wiele ale czasem udaje się kupić cały strój również z butami. Na pocieszenie można dodać, że dzięki temu, będzie spokój na kilka lat, dopóki kolejny garnitur nie zrobi się zbyt ciasny.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin

1 thought on “Garnitury i moda męska

    Krawat | Firany i Zasłony

    (październik 26, 2013 - 10:09 am)

    […] sukni ślubnej bardzo często trwa miesiącami. O wiele wygodniej mają panowie. Pasujące garnitury na ślub , o wiele łatwiej dopasować . Tu najnowsze trendy nie pokazują się tak często, w […]

Komentarze są wyłączone.