Jak i o czym rozmawiać z dziewczyną

Poniżej przedstawiam kilka tematów, jakie sprawdziły się w moich kontaktach z kobietami. Porozmawiaj z nią o tym, co robi w wolnym czasie. Jeżeli dziewczyna ma jakieś hobby to pewnie będzie chętnie o tym rozmawiać. Zapytaj ją jak woli spędzać wolny czas. Postaraj się wywnioskować czy jest osobą aktywną czy raczej woli spędzać czas nad książką albo filmem. Jeżeli już dojdziesz do wniosku, że lubi to albo to rozmowa sama się rozwinie. Spytaj, jaki gatunek książki lub filmu widziała, na jakim ostatnio była w kinie. Jaki bestseller poleca by poczytać go na wakacjach.

Daj jej wrażenie, że się jej radzisz. Kobiety to wprost uwielbiają są mamusiami dbają, radzą pomagają, taka ich natura, czują się wtedy potrzebne i spełnione. Na randkach nie zanudzaj sportem. Jeżeli zastanawiasz się jak rozmawiać z dziewczyną o sporcie, którego jesteś zagorzałym fanem uważaj stąpasz po kruchym lodzie. Mało osób płci pięknej naprawdę ma pojęcie o sportach i się nimi interesuje, więc możesz o tym wspomnieć, że najbardziej lubisz sport i np. piłkę nożną, a twoim ulubionym piłkarzem czy drużyną jest ten czy tamten, ale to wszystko. Raczej, jeśli dziewczyna nie jest sportsmenką omiń ten temat. Jeśli macie wspólnych porozmawiaj o przyjaciołach i znajomych. Ale w tym temacie też uważaj. Kobiety uwielbiają plotki, ale mężczyźni uchodzą za równie dużych plotkarzy.

Jeśli przesadzisz możesz stracić zaufanie. Kobieta pomyśli, że jeśli się prze Tobą otworzy zdradzisz jej sekrety. Jednak one uwielbiają opowiadać, co, u kogo słychać. Kto jest w ciąży, kto się rozwodzi, kto gdzie jedzie na wakacje. I na tym się skup nie zagłębiając jednak pikantnych szczegółów. Jak się okaże, że wiesz więcej od dziewczyny jesteś spalony. Muzyka, film, ulubione potrawy to stałe i żelazne tematy. Sztuka konwersacji w tych tematach doszła dosłownie do perfekcji. Z tych tematów warto jest byś się przygotował. Kobiety z reguły też są przygotowane na wypowiedź w nich. Dobrze byś miał jakieś konkretne i wyszukane widomości na temat swojej ulubionej kapeli i filmu. Znaj obsadę filmu, który Ci się szczególnie podobał.

To naprawdę dobre i bezpieczne tematy do rozmów. I dobrze jest je znać by wiedzieć, o czym rozmawiać z dziewczyną. Zdecydowanie podczas pierwszych rozmów unikaj tematów niewygodnych albo takich, które mogłyby urazić kogoś w towarzystwie.

.

© 2017 – 2019, mzrobocze. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: mzrobocze