Fryzura ślubna – jak najlepiej dopasować do siebie?

Nie jedna Panna Młoda szykująca się do ślubu zmaga się z wieloma problemami dotyczącymi organizacji. Jednym z nich jest kwestia wyglądu tego dnia. Suknia ślubna oczywiście ważna rzecz, ale jeśli nie będzie połączona ze świetnie wykonanym makijażem i fryzurą, to Wasza prezencja tego dnia nie będzie idealna. Szereg pytań na pewno nasuwa Wam się na myśl. Jednym z nich na pewno to: jaka fryzura ślubna będzie dla mnie idealna?


Uczesanie do ślubu to ważna rzecz. Fryzura tego dnia musi być trwała i odpowiednio wystylizowana. Tylko w ten sposób będziecie się doskonale prezentować. Istotne jest aby o wszystkim pomyśleć z większym wyprzedzeniem. Załatwianie wszystkiego na ostatnią chwilę przysporzy Wam tylko niepotrzebnego stresu. Poniżej przedstawiam Wam listę najważniejszych spraw dotyczących ślubnego upięcia.

1. Jaka fryzura ślubna najbardziej Ci się podoba?

W większości wypadków kobiety mają już w głowie ogólny wizerunek, jak tego dnia chciałyby wyglądać. Przyznacie, że wielokrotnie wyobrażałyście sobie siebie podczas ślubnej ceremonii? Trzeba jednak podkreślić jedną ważną sprawę, której nie każdy musi być świadomym, a mianowicie fryzura ślubna musi pasować do sukni, wybranych dodatków oraz do typu urody. Całość musi się odpowiednio równoważyć, tego dnia Wasz wygląd musi być lekko stonowany, a nie kujący w oczy. Jeśli fryzura będzie wymyślna, to suknia powinna być nieco skromniejsza i na odwrót. Natomiast jeśli chodzi o same upięcia, to nie każdy ich rodzaj pasuje do danego typu urody. Ale jeżeli zamierzanie skorzystać z usług stylistki, to na pewno doradzi Wam i odpowiednio dopasuje fryzurę.

2. Czego nie robić z fryzurą przed ślubem?

Jeżeli fryzura ślubna została już wybrana, to tuż przed ślubem, o ile nie było tego w planach, nie podcinajcie i nie farbujcie włosów, ponieważ całkiem zmieni to koncepcję ślubnego upięcia. Jeżeli już wykonałyście próbne czesanie, to po nim starajcie się już nic nie zmieniać. Wszelkie korekty konsultujcie ze swoją stylistką.

Więcej wskazówek znajdziesz tutaj http://www.goodchoice.com.pl/fryzura-slubna/

© 2017 – 2019, Michu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: Michu