Biel w Modzie Męskiej

Z modą męską jest tak, że jedni się do trendów stosują, inni wybierają z niej jedynie elementy uniwersalne, a jeszcze inni w ogóle się nią nie przejmują. Są również tacy, którzy doskonale wiedzą, że nie nosi się skarpet do sandałów, a i tak je noszą. Co jest obecnie modne? W zasadzie wszystko, co jest zestawione w jakąś ciekawą całość. Strój męski nie może być nudny. Należy unikać jedynie jednokolorowych strojów, szczególnie latem, kiedy aż się prosi, żeby ubierać się bardziej kolorowo.

Warto przy tym pamiętać, że biel jest tą barwą, którą należy stosować ostrożnie. Jest ona elegancka, wtedy, gdy jest : biały krawat, biała marynarka, biała koszula. To zawsze wygląda super modnie. Na ważnych spotkaniach, bankietach czy obiedzie u rodziny. Jednak białe skarpety, białe koszulki polo czy białe, krótkie spodenki, są strojem sportowym. Tak można się ubrać na tenisa z kumplami lub na spacer po plaży. Takich elementów nie łączy się z bardziej wyjściowym strojem i nie nadaje się na ważniejsze okazje. Nawet łączenie białej koszulki polo z jeansami to już mało trafiona stylizacja. Jednak dotyczy to bieli.

Powszechnie wiadomo, że ostatnio bardzo często łączy się sportowe obuwie z garniturem czy innym oficjalnym strojem. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że nie jest to wtedy białe obuwie. Białe obuwie równie kiepsko wygląda zresztą ze wspomnianymi jeansami. Zasada więc jest prosta, jeśli krawat, to biel może dotyczyć jedynie koszuli lub marynarki a nie obuwia czy skarpetek. Białe obuwie typu mokasyny są podobnym niewypałem jak damskie białe kozaczki. Chociaż wiadomo, że są takie panie, które je lubią nosić, tak samo nie brakuje panów, którzy noszą białe pantofle.

© 2017 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin