Ubranie nowoczesnej kobiety

Każda kobieta, bez względu na wiek dobrze zna sytuacje, gdy staje przed otwartą, zapełnioną ubraniami szafą i nie ma co na siebie włożyć. Jest to zrozumiałe wyłącznie dla kobiet, mężczyźni nie ogarniają tego zupełnie, ale dla nich strój nie jest tak istotny jak dla kobiety, która zawsze chce wyglądać jak najlepiej. Przede wszystkim panowie nie maja pojęcia, co tak naprawdę zawiera kobieca szafa. A jest tu na prawdę imponująca ilość rzeczy o przeróżnej historii. Elegancja i styl wymagają wiele zachodu a przede wszystkim jednak wymagają pewnej systematyczności.

Chodzi tu przede wszystkim o oddzielanie ubrań w których nas już widziano w danym miejscu czy sytuacja. Żadna modna kobieta nie założy dwa razy tej samem sukienki na spotkanie z tymi samymi osobami. Nie trudno zgadnąć, że panowie nie rozumieją tego ale już mniejsza z tym, wróćmy do zawartości szafy. Pomimo, że wypełniona po brzegi, jest tu przecież wiele rzeczy w których nas widziano więc one w tej chwili jakby nie istniały. Kolejną niewidoczną w danym momencie dla nas grupą ubrań są te, które w danym sezonie są po prostu nie modne. Wyrzucić ich jednak nie można, ponieważ w następnym sezonie mogą wrócić w wielkim stylu, więc są w szafie ale w tym momencie nieprzydatne. Jest w naszej szafie również wiele ubrań, które są na nas zbyt ciasne, takich ubrań nie pozbędzie się za żadne skarby świata, żadna kobieta. To jakby poddać się w walce z każdym kilogramem.

Te ubrania nieprzydatne w tym momencie na pewno kiedyś się przydadzą, w lepszych czasach, gdy schudniemy i będziemy znowu się w nie bez problemu mieścić. Jak się ubierać, gdy większość rzeczy w naszej szafie są nieprzydatne? Przecież to normalne, że musimy iść na zakupy ponieważ nie mamy co na siebie włożyć. Jest tam zapewne kilka rzeczy, które by się nam przydały w tej chwili ale albo są nie w tym kolorze albo nie mamy do nich odpowiednich dodatków, co również je dyskwalifikuje.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin