Torebki i paski ciągle modne

Na temat damskich torebek krążą prawdziwe legendy, bogate w mniej lub bardziej wiarygodne informacje. Nie mało jest również niewybrednych żartów. Przede wszystkim warto tu wspomnieć, że to wszystko jest prawdą, kobiece torebki to naprawdę prawdziwe skarbnice niezwykłości. Torebki to również element stroju, czasem dobrze dobrana torebka może odmienić nieciekawą kreacje lub popsuć cały efekt. Jest parę zasad doboru dodatków a podstawową jest taka, że torebka musi być pod kolor butów, paska i lakieru do paznokci. Tylko takie dopasowanie świadczy o stylu i staranności.

Buty damskie to równie niezwykły temat jak i same torebki. Niektóre kobiety potrafią mieć kilkadziesiąt par szpilek, czółenek, pantofli. Nie jest wtedy istotne, że niektórych butów kobieta nigdy nie założy, liczy się fakt, że one tam są, a najlepiej gdy dodatkowo są markowe i strasznie drogie. Tu rzecz się ma zresztą podobnie jak z torebkami, nie rzadkie są przypadki, że kobieta potrafi wydać równowartość swojej miesięcznej pensji na torebkę, którą będzie nosiła od przypadku do przypadku. Bo tu warto nadmienić, że są różne rodzaje torebek damskich, są to takie torebki, które kobiety noszą na co dzień i te są przeważnie ogromnych rozmiarów, ale są również małe torebki wizytowe, w których mieści się co najwyżej telefon i kluczyki od samochodu.

W tym wszystkim równie istotne są paski, szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym, kiedy to są elementem szczególnie dekoracyjnym. Paski są modne w zasadzie w każdym sezonie, ponieważ mogą urozmaicić każdy strój, podkreślić zalety kobiecej figury, czasem również pomagają ukryć wyraźne defekty. W kobiecym stroju nic nie jest przypadkiem, tu wszystko musi zawsze być doskonale dopasowane. Dlatego można się śmiać z tego, że w kobiecej torebce można znaleźć wszystko a przede wszystkim bałagan, że kobiece szafy są pełne butów i pasków ale prawda jest taka, że zawsze ma to swój urok.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: admin