Bodystocking przebój sezonu!

Na bieliźnianym rynku pojawił się nowy hit – bodystocking, który szybko stał się „must have” każdej kobiety dbającej o podgrzewanie atmosfery w sypialni. Obecnie możemy wybierać spośród naprawdę imponującej liczby wzorów, tak że z pewnością coś dla siebie znajdzie każda z pań.

Bodystocking powstało po to, aby jednocześnie zakrywać i odkrywać. Pokrywa więc całe ciało kobiety, jednak jest bardzo ażurowe lub prześwitujące. Wiele modeli to po prostu gęstsze lub rzadsze siateczki sięgające od stóp do ramion. Można także zobaczyć misterne hafty zaczynające się na nogach, a kończące się np. w okolicach biustu. Pomysłowa jest między innymi propozycja Saraid marki Livia Corsetti Fashion, w której jedna całość zawiera elementy imitujące rajstopy i gorset. Uroku temu modelowi dodają piękne hafty i urocze różowe kokardki. Jeśli więc chcesz skusić swojego mężczyznę, ubierz się w ten wyjątkowy strój, a z pewnością nie pozostanie obojętny na Twoje wdzięki i całkiem zapomni, że planował na wieczór oglądanie rozgrywek sportowych czy wyjście z kolegami.

Czasy mamy bardzo odważne, a bodystocking jest doskonałą odpowiedzią na oczekiwania mężczyzn i kobiet. Obydwie płcie chcą dbać o swoją seksualność i zmysłowość, a jednocześnie przywiązują bardzo dużą wagę do otoczki romantycznego spotkania, na którą składa się odpowiednia atmosfera, o którą ma zadbać mężczyzna oraz odpowiednia dawka kuszenia, którą za pomocą odpowiedniej bielizny ma zagwarantować kobieta. Bodystocking to bielizna erotyczna, która może pokrywać całe ciało z pikantnym wyjątkiem kroku, albo posiadać dodatkowe wariacje. Może mieć na przykład wycięcie na plecy lub szalenie głęboki dekolt. Oprócz koloru czarnego można także zobaczyć bodystocking białe, czerwone lub cieliste.

Jest bardzo duże zapotrzebowanie na piękną bieliznę erotyczną. I stąd wzięła się ogromna popularność bodystocking, co sprawiło, że bielizna ta stała się obowiązkową pozycją w każdym sklepie z bielizną i w szafie każdej kobiety, która dla swojego mężczyzny chce wyglądać atrakcyjnie i zmysłowo.

© 2018 – 2019, katarzyna1. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Post Author: katarzyna1